Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Bradford (Park Avenue) - Ossett United - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
34. kolejka
Stadion
Horsfall Stadium
Miasto
Bradford, West Yorkshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Bradford (Park Avenue) — wygrane
0 Remisy
1 Ossett United — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
1:2
Średnia goli
3
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Bradford (Park Avenue)
0
Bez porażki — Ossett United
1

Bradford (Park Avenue) u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Ossett United u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Ossett United
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Bradford (Park Avenue) -2.5
Bramki: Ossett United -2.5
Porada Double chance : draw or Ossett United
Bradford (Park Avenue) 10%
Remis 45%
Ossett United 45%

Porównanie drużyn

Bradford (Park Avenue)
Bradford (Park Avenue)
vs
Ossett United
Ossett United
11% Forma 89%
50% Atak 50%
13% Obrona 88%
63% Rozkład Poissona 37%
0% Bezpośrednie starcia 100%
30% Bramki 70%
33.4% Łącznie 66.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Bradford (Park Avenue)

Forma 7%
Atak 38%
Obrona 0%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 14 średnio 2.8
Forma w lidze
W P R P W P W W W W R W R W R P R W P W P P W P W W P P P P R

Ossett United

Forma 53%
Atak 38%
Obrona 85%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 2 średnio 0.4
Forma w lidze
R P R P P W P P P P P P P W P W R W W P W P R W P W P W R W R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Bradford (Park Avenue) - Ossett United?
Według predykcji wygra Ossett United. Szanse: Bradford (Park Avenue) 10% / Remis 45% / Ossett United 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Bradford (Park Avenue) - Ossett United?
Double chance : draw or Ossett United