Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Breitenrain - Luzern II - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
12. kolejka
Stadion
Sportplatz Spitalacker
Miasto
Bern

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Breitenrain — wygrane
1 Remisy
2 Luzern II — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
13:11
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
4 (67%)
Obie drużyny strzeliły
4 (67%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Breitenrain
2
Bez porażki — Luzern II
1

Breitenrain u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Luzern II u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Luzern II
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Breitenrain -3.5
Bramki: Luzern II -3.5
Porada Combo Double chance : draw or Luzern II and +1.5 goals
Breitenrain 10%
Remis 45%
Luzern II 45%

Porównanie drużyn

Breitenrain
Breitenrain
vs
Luzern II
Luzern II
41% Forma 59%
35% Atak 65%
53% Obrona 47%
60% Rozkład Poissona 40%
50% Bezpośrednie starcia 50%
47% Bramki 53%
47.7% Łącznie 52.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Breitenrain

Forma 47%
Atak 42%
Obrona 58%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
W P P P R W P W R P W P

Luzern II

Forma 67%
Atak 79%
Obrona 53%
Bramki strzelone 15 średnio 3.0
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
R P P P P W R W W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Breitenrain - Luzern II?
Według predykcji wygra Luzern II. Szanse: Breitenrain 10% / Remis 45% / Luzern II 45%.
Ile bramek padnie w meczu Breitenrain - Luzern II?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Luzern II and +1.5 goals.