Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Bremer Sv - Eintracht Norderstedt - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
26. kolejka
Stadion
Weserstadion Platz 11
Miasto
Bremen

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Bremer Sv — wygrane
1 Remisy
2 Eintracht Norderstedt — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
11:11
Średnia goli
4.4
Powyżej 2,5 gola
3 (60%)
Obie drużyny strzeliły
2 (40%)
Czyste konta
2:2
Bez porażki — Bremer Sv
3
Bez porażki — Eintracht Norderstedt
0

Bremer Sv u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Eintracht Norderstedt u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Bremer SV
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Bremer Sv -2.5
Bramki: Eintracht Norderstedt -2.5
Porada Double chance : Bremer SV or draw
Bremer Sv 35%
Remis 35%
Eintracht Norderstedt 30%

Porównanie drużyn

Bremer Sv
Bremer Sv
vs
Eintracht Norderstedt
Eintracht Norderstedt
43% Forma 57%
44% Atak 56%
40% Obrona 60%
64% Rozkład Poissona 36%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
48.5% Łącznie 51.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Bremer Sv

Forma 40%
Atak 44%
Obrona 44%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
W R P P P W P P W R P P P P P W R P W W P P

Eintracht Norderstedt

Forma 53%
Atak 56%
Obrona 63%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W R W R P P P P W P P P P W P R P W P P R W R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Bremer Sv - Eintracht Norderstedt?
Według predykcji wygra Bremer SV. Szanse: Bremer Sv 35% / Remis 35% / Eintracht Norderstedt 30%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Bremer Sv - Eintracht Norderstedt?
Double chance : Bremer SV or draw