Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Bremer Sv - Hamburger SV II - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
6. kolejka
Stadion
Stadion am Panzenberg
Miasto
Bremen

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Bremer Sv — wygrane
2 Remisy
3 Hamburger SV II — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
9:10
Średnia goli
3.17
Powyżej 2,5 gola
3 (50%)
Obie drużyny strzeliły
4 (67%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Bremer Sv
0
Bez porażki — Hamburger SV II
1

Bremer Sv u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Hamburger SV II u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hamburger SV II
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Bremer Sv -1.5
Bramki: Hamburger SV II -1.5
Porada Combo Double chance : draw or Hamburger SV II and -3.5 goals
Bremer Sv 10%
Remis 45%
Hamburger SV II 45%

Porównanie drużyn

Bremer Sv
Bremer Sv
vs
Hamburger SV II
Hamburger SV II
64% Forma 36%
57% Atak 43%
46% Obrona 54%
0% Rozkład Poissona 100%
38% Bezpośrednie starcia 62%
47% Bramki 53%
50.4% Łącznie 49.6%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Bremer Sv

Forma 47%
Atak 14%
Obrona 76%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
P W P W R

Hamburger SV II

Forma 33%
Atak 10%
Obrona 79%
Bramki strzelone 3 średnio 0.8
Bramki stracone 6 średnio 1.5
Forma w lidze
R P W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Bremer Sv - Hamburger SV II?
Według predykcji wygra Hamburger SV II. Szanse: Bremer Sv 10% / Remis 45% / Hamburger SV II 45%.
Ile bramek padnie w meczu Bremer Sv - Hamburger SV II?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Hamburger SV II and -3.5 goals.