Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Bridlington Town - Stocksbridge Park Steels - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
40. kolejka
Stadion
The Neil Hudgell Law Stadium
Miasto
Bridlington, East Yorkshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Bridlington Town — wygrane
0 Remisy
1 Stocksbridge Park Steels — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
5:3
Średnia goli
2.67
Powyżej 2,5 gola
2 (67%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
2:1
Bez porażki — Bridlington Town
2
Bez porażki — Stocksbridge Park Steels
0

Bridlington Town u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Stocksbridge Park Steels u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Stocksbridge Park Steels
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Bridlington Town -2.5
Bramki: Stocksbridge Park Steels -2.5
Porada Double chance : draw or Stocksbridge Park Steels
Bridlington Town 10%
Remis 45%
Stocksbridge Park Steels 45%

Porównanie drużyn

Bridlington Town
Bridlington Town
vs
Stocksbridge Park Steels
Stocksbridge Park Steels
53% Forma 47%
56% Atak 44%
50% Obrona 50%
34% Rozkład Poissona 66%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
48.8% Łącznie 51.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Bridlington Town

Forma 67%
Atak 63%
Obrona 56%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
P R R P P W P W P W W P P P P W P W P P P P W W P P P R P P P P W W P W W W R

Stocksbridge Park Steels

Forma 60%
Atak 50%
Obrona 56%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W R R P W W W W P W W W R P R P W R W R R W R R P P P P W W W W W W P W W P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Bridlington Town - Stocksbridge Park Steels?
Według predykcji wygra Stocksbridge Park Steels. Szanse: Bridlington Town 10% / Remis 45% / Stocksbridge Park Steels 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Bridlington Town - Stocksbridge Park Steels?
Double chance : draw or Stocksbridge Park Steels