Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Brighouse Town - Bradford (Park Avenue) - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
39. kolejka
Stadion
The Yorkshire Payments Stadium
Miasto
Brighouse, West Yorkshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Brighouse Town — wygrane
1 Remisy
0 Bradford (Park Avenue) — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
1:1
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Brighouse Town
1
Bez porażki — Bradford (Park Avenue)
1

Brighouse Town u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Bradford (Park Avenue) u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Brighouse Town
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Brighouse Town -2.5
Bramki: Bradford (Park Avenue) -2.5
Porada Double chance : Brighouse Town or draw
Brighouse Town 45%
Remis 45%
Bradford (Park Avenue) 10%

Porównanie drużyn

Brighouse Town
Brighouse Town
vs
Bradford (Park Avenue)
Bradford (Park Avenue)
80% Forma 20%
69% Atak 31%
47% Obrona 53%
39% Rozkład Poissona 61%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
55.8% Łącznie 44.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Brighouse Town

Forma 53%
Atak 75%
Obrona 33%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
P R R R W W P P P P P W W R P P W R R P P R P R R P R W P P W W P W R W P R

Bradford (Park Avenue)

Forma 13%
Atak 33%
Obrona 42%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W P R P W P W W W W R W R W R P R W P W P P W P W W P P P P R W W P P P R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Brighouse Town - Bradford (Park Avenue)?
Według predykcji wygra Brighouse Town. Szanse: Brighouse Town 45% / Remis 45% / Bradford (Park Avenue) 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Brighouse Town - Bradford (Park Avenue)?
Double chance : Brighouse Town or draw