Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Carabobo FC - Botafogo - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
4. kolejka
Sędzia
C. Benitez
Stadion
Estadio Polideportivo Misael Delgado
Miasto
Valencia

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Carabobo FC — wygrane
0 Remisy
1 Botafogo — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
0:2
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Carabobo FC
0
Bez porażki — Botafogo
1

Carabobo FC u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Botafogo u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Botafogo
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Carabobo FC -1.5
Bramki: Botafogo -1.5
Porada Combo Double chance : draw or Botafogo and -3.5 goals
Carabobo FC 10%
Remis 45%
Botafogo 45%

Porównanie drużyn

Carabobo FC
Carabobo FC
vs
Botafogo
Botafogo
25% Forma 75%
33% Atak 67%
29% Obrona 71%
100% Rozkład Poissona 0%
0% Bezpośrednie starcia 100%
0% Bramki 100%
29.0% Łącznie 71.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Carabobo FC

Forma 11%
Atak 7%
Obrona 67%
Bramki strzelone 1 średnio 0.3
Bramki stracone 5 średnio 1.7
Forma w lidze
P P R

Botafogo

Forma 33%
Atak 13%
Obrona 87%
Bramki strzelone 2 średnio 0.7
Bramki stracone 2 średnio 0.7
Forma w lidze
P W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Carabobo FC - Botafogo?
Według predykcji wygra Botafogo. Szanse: Carabobo FC 10% / Remis 45% / Botafogo 45%.
Ile bramek padnie w meczu Carabobo FC - Botafogo?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Botafogo and -3.5 goals.