Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Carlton Town - Brighouse Town - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
38. kolejka
Stadion
Bill Stokeld Stadium
Miasto
Nottingham, East Midlands

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Carlton Town — wygrane
0 Remisy
2 Brighouse Town — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
6:8
Średnia goli
4.67
Powyżej 2,5 gola
3 (100%)
Obie drużyny strzeliły
2 (67%)
Czyste konta
1:0
Bez porażki — Carlton Town
1
Bez porażki — Brighouse Town
0

Carlton Town u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Brighouse Town u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Carlton Town
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Carlton Town -3.5
Bramki: Brighouse Town -2.5
Porada Double chance : Carlton Town or draw
Carlton Town 45%
Remis 45%
Brighouse Town 10%

Porównanie drużyn

Carlton Town
Carlton Town
vs
Brighouse Town
Brighouse Town
65% Forma 35%
56% Atak 44%
69% Obrona 31%
72% Rozkład Poissona 28%
20% Bezpośrednie starcia 80%
33% Bramki 67%
52.5% Łącznie 47.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Carlton Town

Forma 87%
Atak 91%
Obrona 64%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W R P W P W R W W R P P W R P P R P P W R W P W W R R W W R W W W W W W R

Brighouse Town

Forma 47%
Atak 73%
Obrona 18%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
P R R R W W P P P P P W W R P P W R R P P R P R R P R W P P W W P W R W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Carlton Town - Brighouse Town?
Według predykcji wygra Carlton Town. Szanse: Carlton Town 45% / Remis 45% / Brighouse Town 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Carlton Town - Brighouse Town?
Double chance : Carlton Town or draw