Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Castanet - Canet Roussillon - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Complexe Sportif de Lautard
Miasto
Castanet-Tolosan

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Castanet — wygrane
0 Remisy
1 Canet Roussillon — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
0:2
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Castanet
0
Bez porażki — Canet Roussillon
1

Castanet u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Canet Roussillon u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Castanet
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Castanet -1.5
Bramki: Canet Roussillon -1.5
Porada Combo Double chance : Castanet or draw and -3.5 goals
Castanet 35%
Remis 35%
Canet Roussillon 30%

Porównanie drużyn

Castanet
Castanet
vs
Canet Roussillon
Canet Roussillon
75% Forma 25%
50% Atak 50%
100% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
33% Bezpośrednie starcia 67%
25% Bramki 75%
45.8% Łącznie 54.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Castanet

Forma 100%
Atak 8%
Obrona 100%
Bramki strzelone 1 średnio 1.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0
Forma w lidze
W

Canet Roussillon

Forma 33%
Atak 8%
Obrona 92%
Bramki strzelone 1 średnio 1.0
Bramki stracone 1 średnio 1.0
Forma w lidze
R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Castanet - Canet Roussillon?
Według predykcji wygra Castanet. Szanse: Castanet 35% / Remis 35% / Canet Roussillon 30%.
Ile bramek padnie w meczu Castanet - Canet Roussillon?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Castanet or draw and -3.5 goals.