Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

České Budějovice II - Povltava FA - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
28. kolejka
Stadion
SCM Složiště
Miasto
České Budějovice

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 České Budějovice II — wygrane
1 Remisy
4 Povltava FA — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
8:14
Średnia goli
4.4
Powyżej 2,5 gola
4 (80%)
Obie drużyny strzeliły
4 (80%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — České Budějovice II
0
Bez porażki — Povltava FA
5

České Budějovice II u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Povltava FA u siebie: 3 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Povltava FA
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: České Budějovice II -2.5
Bramki: Povltava FA -2.5
Porada Combo Double chance : draw or Povltava FA and +1.5 goals
České Budějovice II 10%
Remis 45%
Povltava FA 45%

Porównanie drużyn

České Budějovice II
České Budějovice II
vs
Povltava FA
Povltava FA
75% Forma 25%
57% Atak 43%
50% Obrona 50%
54% Rozkład Poissona 46%
7% Bezpośrednie starcia 93%
36% Bramki 64%
46.5% Łącznie 53.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

České Budějovice II

Forma 20%
Atak 50%
Obrona 13%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 14 średnio 2.8
Forma w lidze
R P W P W W W R R P W P W P W P R R P W P P P P W P

Povltava FA

Forma 7%
Atak 38%
Obrona 13%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 14 średnio 2.8
Forma w lidze
P P W P W P R W P W W R P W P R P P R P R P P R P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz České Budějovice II - Povltava FA?
Według predykcji wygra Povltava FA. Szanse: České Budějovice II 10% / Remis 45% / Povltava FA 45%.
Ile bramek padnie w meczu České Budějovice II - Povltava FA?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Povltava FA and +1.5 goals.