Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Chester - Curzon Ashton - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Stadion
Deva Stadium
Miasto
Chester, Cheshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

4 Chester — wygrane
4 Remisy
5 Curzon Ashton — wygrane
Mecze
13
Bilans bramek
16:21
Średnia goli
2.85
Powyżej 2,5 gola
8 (62%)
Obie drużyny strzeliły
8 (62%)
Czyste konta
2:4
Bez porażki — Chester
2
Bez porażki — Curzon Ashton
4

Chester u siebie: 1 zwycięstw, 4 remisów, 2 porażek

Curzon Ashton u siebie: 3 zwycięstw, 0 remisów, 3 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Curzon Ashton
Zwycięzca czy remis? Nie
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Chester -2.5
Bramki: Curzon Ashton -4.5
Porada Combo Winner : Curzon Ashton and +1.5 goals
Chester 10%
Remis 45%
Curzon Ashton 45%

Porównanie drużyn

Chester
Chester
vs
Curzon Ashton
Curzon Ashton
50% Forma 50%
33% Atak 67%
50% Obrona 50%
0% Rozkład Poissona 0%
50% Bezpośrednie starcia 50%
33% Bramki 67%
43.2% Łącznie 56.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Chester

Forma 100%
Atak 18%
Obrona 91%
Bramki strzelone 2 średnio 2.0
Bramki stracone 1 średnio 1.0
Forma w lidze
W

Curzon Ashton

Forma 100%
Atak 36%
Obrona 91%
Bramki strzelone 4 średnio 4.0
Bramki stracone 1 średnio 1.0
Forma w lidze
W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Chester - Curzon Ashton?
Według predykcji wygra Curzon Ashton. Szanse: Chester 10% / Remis 45% / Curzon Ashton 45%.
Ile bramek padnie w meczu Chester - Curzon Ashton?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Winner : Curzon Ashton and +1.5 goals.