Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Club Guarani - Atlético Tembetary - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
9. kolejka
Stadion
Estadio Luis Alberto Salinas Tanasio
Miasto
Itauguá

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Club Guarani — wygrane
0 Remisy
0 Atlético Tembetary — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
3:2
Średnia goli
5
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Club Guarani
1
Bez porażki — Atlético Tembetary
0

Club Guarani u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Atlético Tembetary u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Club Guarani
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Club Guarani -1.5
Bramki: Atlético Tembetary -1.5
Porada Double chance : Club Guarani or draw
Club Guarani 45%
Remis 45%
Atlético Tembetary 10%

Porównanie drużyn

Club Guarani
Club Guarani
vs
Atlético Tembetary
Atlético Tembetary
60% Forma 40%
44% Atak 56%
50% Obrona 50%
59% Rozkład Poissona 41%
100% Bezpośrednie starcia 0%
60% Bramki 40%
54.6% Łącznie 45.4%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Club Guarani

Forma 40%
Atak 36%
Obrona 36%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W W W P W P W P

Atlético Tembetary

Forma 27%
Atak 45%
Obrona 36%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
R R P W R P P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Club Guarani - Atlético Tembetary?
Według predykcji wygra Club Guarani. Szanse: Club Guarani 45% / Remis 45% / Atlético Tembetary 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Club Guarani - Atlético Tembetary?
Double chance : Club Guarani or draw