Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Colchester United U21 - Charlton Athletic U21 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
Florence Park
Miasto
Tiptree

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Colchester United U21 — wygrane
3 Remisy
1 Charlton Athletic U21 — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
13:17
Średnia goli
5
Powyżej 2,5 gola
6 (100%)
Obie drużyny strzeliły
6 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Colchester United U21
0
Bez porażki — Charlton Athletic U21
2

Colchester United U21 u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Charlton Athletic U21 u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Charlton Athletic U21
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Colchester United U21 -2.5
Bramki: Charlton Athletic U21 -3.5
Porada Combo Double chance : draw or Charlton Athletic U21 and +1.5 goals
Colchester United U21 10%
Remis 45%
Charlton Athletic U21 45%

Porównanie drużyn

Colchester United U21
Colchester United U21
vs
Charlton Athletic U21
Charlton Athletic U21
11% Forma 89%
31% Atak 69%
42% Obrona 58%
45% Rozkład Poissona 55%
62% Bezpośrednie starcia 38%
42% Bramki 58%
38.8% Łącznie 61.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Colchester United U21

Forma 7%
Atak 17%
Obrona 52%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 14 średnio 2.8
Forma w lidze
W W W P R P P P P

Charlton Athletic U21

Forma 53%
Atak 38%
Obrona 66%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
W W R P R W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Colchester United U21 - Charlton Athletic U21?
Według predykcji wygra Charlton Athletic U21. Szanse: Colchester United U21 10% / Remis 45% / Charlton Athletic U21 45%.
Ile bramek padnie w meczu Colchester United U21 - Charlton Athletic U21?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Charlton Athletic U21 and +1.5 goals.