Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Coleshill Town - St Neots Town - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
4. kolejka

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Coleshill Town — wygrane
0 Remisy
1 St Neots Town — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
8:4
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
3 (100%)
Obie drużyny strzeliły
2 (67%)
Czyste konta
1:0
Bez porażki — Coleshill Town
0
Bez porażki — St Neots Town
1

Coleshill Town u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

St Neots Town u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Coleshill Town
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Coleshill Town -2.5
Bramki: St Neots Town -2.5
Porada Double chance : Coleshill Town or draw
Coleshill Town 45%
Remis 45%
St Neots Town 10%

Porównanie drużyn

Coleshill Town
Coleshill Town
vs
St Neots Town
St Neots Town
67% Forma 33%
60% Atak 40%
50% Obrona 50%
56% Rozkład Poissona 44%
67% Bezpośrednie starcia 33%
67% Bramki 33%
61.2% Łącznie 38.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Coleshill Town

Forma 44%
Atak 21%
Obrona 79%
Bramki strzelone 3 średnio 1.0
Bramki stracone 3 średnio 1.0
Forma w lidze
W P R

St Neots Town

Forma 22%
Atak 14%
Obrona 79%
Bramki strzelone 2 średnio 0.7
Bramki stracone 3 średnio 1.0
Forma w lidze
R P R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Coleshill Town - St Neots Town?
Według predykcji wygra Coleshill Town. Szanse: Coleshill Town 45% / Remis 45% / St Neots Town 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Coleshill Town - St Neots Town?
Double chance : Coleshill Town or draw