Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Columbus Crew - New England Revolution - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
25. kolejka
Stadion
ScottsMiracle-Gro Field

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

14 Columbus Crew — wygrane
8 Remisy
11 New England Revolution — wygrane
Mecze
33
Bilans bramek
45:40
Średnia goli
2.58
Powyżej 2,5 gola
15 (45%)
Obie drużyny strzeliły
17 (52%)
Czyste konta
12:7
Bez porażki — Columbus Crew
0
Bez porażki — New England Revolution
1

Columbus Crew u siebie: 7 zwycięstw, 4 remisów, 3 porażek

New England Revolution u siebie: 8 zwycięstw, 4 remisów, 7 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Columbus Crew
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Columbus Crew -2.5
Bramki: New England Revolution -2.5
Porada Double chance : Columbus Crew or draw
Columbus Crew 45%
Remis 45%
New England Revolution 10%

Porównanie drużyn

Columbus Crew
Columbus Crew
vs
New England Revolution
New England Revolution
44% Forma 56%
53% Atak 47%
39% Obrona 61%
54% Rozkład Poissona 46%
60% Bezpośrednie starcia 40%
71% Bramki 29%
53.5% Łącznie 46.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Columbus Crew

Forma 27%
Atak 50%
Obrona 31%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 11 średnio 2.2
Forma w lidze
P R R P P W R P W W P P P R W P W R P P P

New England Revolution

Forma 33%
Atak 44%
Obrona 56%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
P P W P W W W W R W W P W P R W R P P W R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Columbus Crew - New England Revolution?
Według predykcji wygra Columbus Crew. Szanse: Columbus Crew 45% / Remis 45% / New England Revolution 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Columbus Crew - New England Revolution?
Double chance : Columbus Crew or draw