Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Cultural Leonesa II - Almazán - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
8. kolejka
Stadion
Área Deportiva Municipal Puente Castro
Miasto
León

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Cultural Leonesa II — wygrane
3 Remisy
2 Almazán — wygrane
Mecze
8
Bilans bramek
10:9
Średnia goli
2.38
Powyżej 2,5 gola
4 (50%)
Obie drużyny strzeliły
4 (50%)
Czyste konta
3:3
Bez porażki — Cultural Leonesa II
5
Bez porażki — Almazán
0

Cultural Leonesa II u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Almazán u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Cultural Leonesa II
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Cultural Leonesa II -2.5
Bramki: Almazán -2.5
Porada Double chance : Cultural Leonesa II or draw
Cultural Leonesa II 45%
Remis 45%
Almazán 10%

Porównanie drużyn

Cultural Leonesa II
Cultural Leonesa II
vs
Almazán
Almazán
45% Forma 55%
44% Atak 56%
50% Obrona 50%
55% Rozkład Poissona 45%
75% Bezpośrednie starcia 25%
64% Bramki 36%
55.5% Łącznie 44.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Cultural Leonesa II

Forma 33%
Atak 41%
Obrona 59%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
R W R W P W P R W P W P W R P P R W P W P W R W W R P R W P

Almazán

Forma 40%
Atak 53%
Obrona 59%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
R P P P R W R W P P P P W W R R W W R P R P R R R W R P R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Cultural Leonesa II - Almazán?
Według predykcji wygra Cultural Leonesa II. Szanse: Cultural Leonesa II 45% / Remis 45% / Almazán 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Cultural Leonesa II - Almazán?
Double chance : Cultural Leonesa II or draw