Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Dinamo Samarqand - Pakhtakor - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
18. kolejka
Stadion
Stadion Dinamo
Miasto
Samarqand

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Dinamo Samarqand — wygrane
2 Remisy
13 Pakhtakor — wygrane
Mecze
18
Bilans bramek
13:39
Średnia goli
2.89
Powyżej 2,5 gola
9 (50%)
Obie drużyny strzeliły
7 (39%)
Czyste konta
3:9
Bez porażki — Dinamo Samarqand
1
Bez porażki — Pakhtakor
0

Dinamo Samarqand u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 6 porażek

Pakhtakor u siebie: 7 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Pakhtakor
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Dinamo Samarqand -2.5
Bramki: Pakhtakor -2.5
Porada Double chance : draw or Pakhtakor
Dinamo Samarqand 10%
Remis 45%
Pakhtakor 45%

Porównanie drużyn

Dinamo Samarqand
Dinamo Samarqand
vs
Pakhtakor
Pakhtakor
44% Forma 56%
58% Atak 42%
29% Obrona 71%
35% Rozkład Poissona 65%
50% Bezpośrednie starcia 50%
47% Bramki 53%
43.8% Łącznie 56.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Dinamo Samarqand

Forma 53%
Atak 100%
Obrona 9%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
R W W R R W W W R W W P W P R R W

Pakhtakor

Forma 67%
Atak 73%
Obrona 64%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P P W P P W W P W W W R W R W W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Dinamo Samarqand - Pakhtakor?
Według predykcji wygra Pakhtakor. Szanse: Dinamo Samarqand 10% / Remis 45% / Pakhtakor 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Dinamo Samarqand - Pakhtakor?
Double chance : draw or Pakhtakor