Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

EC São Bernardo U20 - Inter Limeira U20 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Estádio Bruno José Daniel
Miasto
Santo André, São Paulo

Ostatnie mecze i forma

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Inter Limeira U20
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: EC São Bernardo U20 -1.5
Bramki: Inter Limeira U20 -2.5
Porada Combo Double chance : draw or Inter Limeira U20 and -3.5 goals
EC São Bernardo U20 0%
Remis 50%
Inter Limeira U20 50%

Porównanie drużyn

EC São Bernardo U20
EC São Bernardo U20
vs
Inter Limeira U20
Inter Limeira U20
33% Forma 67%
40% Atak 60%
33% Obrona 67%
0% Rozkład Poissona 100%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
35.3% Łącznie 64.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

EC São Bernardo U20

Forma 50%
Atak 12%
Obrona 88%
Bramki strzelone 2 średnio 1.0
Bramki stracone 2 średnio 1.0
Forma w lidze
P W

Inter Limeira U20

Forma 100%
Atak 18%
Obrona 94%
Bramki strzelone 3 średnio 1.5
Bramki stracone 1 średnio 0.5
Forma w lidze
W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz EC São Bernardo U20 - Inter Limeira U20?
Według predykcji wygra Inter Limeira U20. Szanse: EC São Bernardo U20 0% / Remis 50% / Inter Limeira U20 50%.
Ile bramek padnie w meczu EC São Bernardo U20 - Inter Limeira U20?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Inter Limeira U20 and -3.5 goals.