Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë
28.10.2025
1:0
Koniec
Teuta Durrës
Teuta Durrës

Egnatia Rrogozhinë - Teuta Durrës - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
9. kolejka
Stadion
Demrozi Stadium
Miasto
Rrogozhinë

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Egnatia Rrogozhinë — wygrane
6 Remisy
9 Teuta Durrës — wygrane
Mecze
16
Bilans bramek
11:20
Średnia goli
1.94
Powyżej 2,5 gola
6 (38%)
Obie drużyny strzeliły
9 (56%)
Czyste konta
2:7
Bez porażki — Egnatia Rrogozhinë
0
Bez porażki — Teuta Durrës
14

Egnatia Rrogozhinë u siebie: 0 zwycięstw, 4 remisów, 4 porażek

Teuta Durrës u siebie: 5 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Teuta Durrës
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Egnatia Rrogozhinë -1.5
Bramki: Teuta Durrës -1.5
Porada Combo Double chance : draw or Teuta Durrës and -3.5 goals
Egnatia Rrogozhinë 10%
Remis 45%
Teuta Durrës 45%

Porównanie drużyn

Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë
vs
Teuta Durrës
Teuta Durrës
55% Forma 45%
50% Atak 50%
75% Obrona 25%
0% Rozkład Poissona 0%
15% Bezpośrednie starcia 85%
33% Bramki 67%
45.6% Łącznie 54.4%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Egnatia Rrogozhinë

Forma 73%
Atak 36%
Obrona 93%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 1 średnio 0.2
Forma w lidze
P R W W W W R R

Teuta Durrës

Forma 60%
Atak 36%
Obrona 79%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
R R W R R W R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Egnatia Rrogozhinë - Teuta Durrës?
Według predykcji wygra Teuta Durrës. Szanse: Egnatia Rrogozhinë 10% / Remis 45% / Teuta Durrës 45%.
Ile bramek padnie w meczu Egnatia Rrogozhinë - Teuta Durrës?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Teuta Durrës and -3.5 goals.