Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Eintracht Braunschweig - SSV ULM 1846 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
24. kolejka
Sędzia
Florian Heft, Germany
Stadion
Eintracht-Stadion
Miasto
Braunschweig

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Eintracht Braunschweig — wygrane
0 Remisy
1 SSV ULM 1846 — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
1:3
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Eintracht Braunschweig
0
Bez porażki — SSV ULM 1846
1

Eintracht Braunschweig u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

SSV ULM 1846 u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca SSV Ulm 1846
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Eintracht Braunschweig -1.5
Bramki: SSV ULM 1846 -2.5
Porada Double chance : draw or SSV Ulm 1846
Eintracht Braunschweig 10%
Remis 45%
SSV ULM 1846 45%

Porównanie drużyn

Eintracht Braunschweig
Eintracht Braunschweig
vs
SSV ULM 1846
SSV ULM 1846
64% Forma 36%
42% Atak 58%
57% Obrona 43%
58% Rozkład Poissona 42%
0% Bezpośrednie starcia 100%
25% Bramki 75%
49.2% Łącznie 50.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Eintracht Braunschweig

Forma 47%
Atak 45%
Obrona 45%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P P P P R W P W P R R W P R P P P R R P W W P

SSV ULM 1846

Forma 27%
Atak 64%
Obrona 27%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
P P P R P W W P P R R R R R P R R P W P P P R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Eintracht Braunschweig - SSV ULM 1846?
Według predykcji wygra SSV Ulm 1846. Szanse: Eintracht Braunschweig 10% / Remis 45% / SSV ULM 1846 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Eintracht Braunschweig - SSV ULM 1846?
Double chance : draw or SSV Ulm 1846