Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Eintracht Trier - Hoffenheim II - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
27. kolejka
Stadion
Moselstadion
Miasto
Trier

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Eintracht Trier — wygrane
0 Remisy
3 Hoffenheim II — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
1:11
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
2 (67%)
Obie drużyny strzeliły
1 (33%)
Czyste konta
0:2
Bez porażki — Eintracht Trier
0
Bez porażki — Hoffenheim II
3

Eintracht Trier u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Hoffenheim II u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hoffenheim II
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Eintracht Trier -2.5
Bramki: Hoffenheim II -3.5
Porada Double chance : draw or Hoffenheim II
Eintracht Trier 0%
Remis 50%
Hoffenheim II 50%

Porównanie drużyn

Eintracht Trier
Eintracht Trier
vs
Hoffenheim II
Hoffenheim II
18% Forma 82%
35% Atak 65%
31% Obrona 69%
28% Rozkład Poissona 72%
0% Bezpośrednie starcia 100%
8% Bramki 92%
24.0% Łącznie 76.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Eintracht Trier

Forma 13%
Atak 35%
Obrona 35%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 11 średnio 2.2
Forma w lidze
W W R P W R P P W P W P P P W P W W W W W P P R R P

Hoffenheim II

Forma 60%
Atak 65%
Obrona 71%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
R W R P R W W W R W W W W W P W W W W R R P P W W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Eintracht Trier - Hoffenheim II?
Według predykcji wygra Hoffenheim II. Szanse: Eintracht Trier 0% / Remis 50% / Hoffenheim II 50%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Eintracht Trier - Hoffenheim II?
Double chance : draw or Hoffenheim II