Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Enfield Town - Tottenham Hotspur U21 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
5. kolejka

Ostatnie mecze i forma

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Enfield Town
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Enfield Town -3.5
Bramki: Tottenham Hotspur U21 -2.5
Porada Combo Double chance : Enfield Town or draw and +1.5 goals
Enfield Town 45%
Remis 45%
Tottenham Hotspur U21 10%

Porównanie drużyn

Enfield Town
Enfield Town
vs
Tottenham Hotspur U21
Tottenham Hotspur U21
75% Forma 25%
44% Atak 56%
75% Obrona 25%
67% Rozkład Poissona 33%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
65.3% Łącznie 34.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Enfield Town

Forma 50%
Atak 25%
Obrona 75%
Bramki strzelone 4 średnio 2.0
Bramki stracone 4 średnio 2.0
Forma w lidze
P W

Tottenham Hotspur U21

Forma 8%
Atak 31%
Obrona 25%
Bramki strzelone 5 średnio 1.3
Bramki stracone 12 średnio 3.0
Forma w lidze
P R P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Enfield Town - Tottenham Hotspur U21?
Według predykcji wygra Enfield Town. Szanse: Enfield Town 45% / Remis 45% / Tottenham Hotspur U21 10%.
Ile bramek padnie w meczu Enfield Town - Tottenham Hotspur U21?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Enfield Town or draw and +1.5 goals.