Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Famalicão U23 - Gil Vicente U23 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
Estádio Municipal 22 de Junho
Miasto
Vila Nova de Famalicão

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

7 Famalicão U23 — wygrane
2 Remisy
3 Gil Vicente U23 — wygrane
Mecze
12
Bilans bramek
25:15
Średnia goli
3.33
Powyżej 2,5 gola
9 (75%)
Obie drużyny strzeliły
7 (58%)
Czyste konta
3:3
Bez porażki — Famalicão U23
2
Bez porażki — Gil Vicente U23
0

Famalicão U23 u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Gil Vicente U23 u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 5 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Famalicão U23
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Famalicão U23 -2.5
Bramki: Gil Vicente U23 -2.5
Porada Double chance : Famalicão U23 or draw
Famalicão U23 45%
Remis 45%
Gil Vicente U23 10%

Porównanie drużyn

Famalicão U23
Famalicão U23
vs
Gil Vicente U23
Gil Vicente U23
80% Forma 20%
64% Atak 36%
64% Obrona 36%
45% Rozkład Poissona 55%
50% Bezpośrednie starcia 50%
59% Bramki 41%
60.3% Łącznie 39.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Famalicão U23

Forma 53%
Atak 50%
Obrona 71%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P W W W P W P W P W W R R R W R W R R R W P W

Gil Vicente U23

Forma 13%
Atak 29%
Obrona 50%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W P P W W R P W R P W W R W R W P W R P P R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Famalicão U23 - Gil Vicente U23?
Według predykcji wygra Famalicão U23. Szanse: Famalicão U23 45% / Remis 45% / Gil Vicente U23 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Famalicão U23 - Gil Vicente U23?
Double chance : Famalicão U23 or draw