Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Farnham Town - Yate Town - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
20. kolejka
Stadion
The Memorial Ground Farnham
Miasto
Farnham, Surrey

Ostatnie mecze i forma

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Farnham Town
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Farnham Town -3.5
Bramki: Yate Town -3.5
Porada Combo Double chance : Farnham Town or draw and +1.5 goals
Farnham Town 45%
Remis 45%
Yate Town 10%

Porównanie drużyn

Farnham Town
Farnham Town
vs
Yate Town
Yate Town
54% Forma 46%
50% Atak 50%
55% Obrona 45%
65% Rozkład Poissona 35%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
56.0% Łącznie 44.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Farnham Town

Forma 100%
Atak 93%
Obrona 64%
Bramki strzelone 13 średnio 2.6
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W R W R W R R W R P P W W W W W

Yate Town

Forma 87%
Atak 93%
Obrona 57%
Bramki strzelone 13 średnio 2.6
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
R P P R P R W P P W R P P W R W W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Farnham Town - Yate Town?
Według predykcji wygra Farnham Town. Szanse: Farnham Town 45% / Remis 45% / Yate Town 10%.
Ile bramek padnie w meczu Farnham Town - Yate Town?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Farnham Town or draw and +1.5 goals.