Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

FC Halifax Town - Middlesbrough U21 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
4. kolejka

Ostatnie mecze i forma

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Middlesbrough U21
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Middlesbrough U21 -1.5
Porada Combo Double chance : draw or Middlesbrough U21 and -3.5 goals
FC Halifax Town 0%
Remis 50%
Middlesbrough U21 50%

Porównanie drużyn

FC Halifax Town
FC Halifax Town
vs
Middlesbrough U21
Middlesbrough U21
0% Forma 0%
0% Atak 100%
100% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
0% Bezpośrednie starcia 100%
20% Bramki 80%
20.0% Łącznie 80.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

FC Halifax Town

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Middlesbrough U21

Forma 0%
Atak 5%
Obrona 90%
Bramki strzelone 1 średnio 1.0
Bramki stracone 2 średnio 2.0
Forma w lidze
P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz FC Halifax Town - Middlesbrough U21?
Według predykcji wygra Middlesbrough U21. Szanse: FC Halifax Town 0% / Remis 50% / Middlesbrough U21 50%.
Ile bramek padnie w meczu FC Halifax Town - Middlesbrough U21?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Middlesbrough U21 and -3.5 goals.