Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Fiorentino - Tre Fiori - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Stadio Fonte Dell'Ovo
Miasto
Città di San Marino

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Fiorentino — wygrane
8 Remisy
9 Tre Fiori — wygrane
Mecze
19
Bilans bramek
19:35
Średnia goli
2.84
Powyżej 2,5 gola
12 (63%)
Obie drużyny strzeliły
12 (63%)
Czyste konta
2:7
Bez porażki — Fiorentino
3
Bez porażki — Tre Fiori
1

Fiorentino u siebie: 1 zwycięstw, 6 remisów, 3 porażek

Tre Fiori u siebie: 6 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Tre Fiori
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Fiorentino -2.5
Bramki: Tre Fiori -2.5
Porada Double chance : draw or Tre Fiori
Fiorentino 10%
Remis 45%
Tre Fiori 45%

Porównanie drużyn

Fiorentino
Fiorentino
vs
Tre Fiori
Tre Fiori
50% Forma 50%
50% Atak 50%
53% Obrona 47%
25% Rozkład Poissona 75%
50% Bezpośrednie starcia 50%
46% Bramki 54%
45.7% Łącznie 54.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Fiorentino

Forma 47%
Atak 73%
Obrona 18%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
R W W P R W W P W W W P W W W R P W P R R P R P P P P W P W R P

Tre Fiori

Forma 47%
Atak 73%
Obrona 9%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
W W P P W P R W W W W R W P W P W W R P R W W W W W P W R P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Fiorentino - Tre Fiori?
Według predykcji wygra Tre Fiori. Szanse: Fiorentino 10% / Remis 45% / Tre Fiori 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Fiorentino - Tre Fiori?
Double chance : draw or Tre Fiori