Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

FK Trayal - Sloboda Uzice - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
24. kolejka
Stadion
Stadion Mladost
Miasto
Kruševac

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 FK Trayal — wygrane
1 Remisy
3 Sloboda Uzice — wygrane
Mecze
7
Bilans bramek
7:7
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
3 (43%)
Obie drużyny strzeliły
4 (57%)
Czyste konta
1:2
Bez porażki — FK Trayal
1
Bez porażki — Sloboda Uzice
3

FK Trayal u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Sloboda Uzice u siebie: 3 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca FK Trayal
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: FK Trayal -2.5
Bramki: Sloboda Uzice -1.5
Porada Combo Double chance : FK Trayal or draw and -3.5 goals
FK Trayal 35%
Remis 35%
Sloboda Uzice 30%

Porównanie drużyn

FK Trayal
FK Trayal
vs
Sloboda Uzice
Sloboda Uzice
78% Forma 22%
86% Atak 14%
36% Obrona 64%
63% Rozkład Poissona 37%
29% Bezpośrednie starcia 71%
40% Bramki 60%
55.3% Łącznie 44.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

FK Trayal

Forma 47%
Atak 46%
Obrona 46%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
P P P W P P W P R P R W W P P W R P P W P R W

Sloboda Uzice

Forma 13%
Atak 8%
Obrona 69%
Bramki strzelone 1 średnio 0.2
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P R P W P P P P R W R P W P R R P P R P R P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz FK Trayal - Sloboda Uzice?
Według predykcji wygra FK Trayal. Szanse: FK Trayal 35% / Remis 35% / Sloboda Uzice 30%.
Ile bramek padnie w meczu FK Trayal - Sloboda Uzice?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : FK Trayal or draw and -3.5 goals.