Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

FK Zalgiris Vilnius - Hegelmann Litauen - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
17. kolejka
Stadion
FK Žalgiris namų stadionas
Miasto
Vilnius

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

11 FK Zalgiris Vilnius — wygrane
4 Remisy
7 Hegelmann Litauen — wygrane
Mecze
22
Bilans bramek
38:29
Średnia goli
3.05
Powyżej 2,5 gola
15 (68%)
Obie drużyny strzeliły
15 (68%)
Czyste konta
6:2
Bez porażki — FK Zalgiris Vilnius
0
Bez porażki — Hegelmann Litauen
8

FK Zalgiris Vilnius u siebie: 9 zwycięstw, 1 remisów, 3 porażek

Hegelmann Litauen u siebie: 4 zwycięstw, 3 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hegelmann Litauen
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: FK Zalgiris Vilnius -2.5
Bramki: Hegelmann Litauen -2.5
Porada Double chance : draw or Hegelmann Litauen
FK Zalgiris Vilnius 10%
Remis 45%
Hegelmann Litauen 45%

Porównanie drużyn

FK Zalgiris Vilnius
FK Zalgiris Vilnius
vs
Hegelmann Litauen
Hegelmann Litauen
29% Forma 71%
29% Atak 71%
46% Obrona 54%
66% Rozkład Poissona 34%
15% Bezpośrednie starcia 85%
36% Bramki 64%
36.8% Łącznie 63.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

FK Zalgiris Vilnius

Forma 27%
Atak 36%
Obrona 36%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W R R W R P W P P P W P R R R R

Hegelmann Litauen

Forma 67%
Atak 91%
Obrona 45%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P W W W W W P W P W P W W W R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz FK Zalgiris Vilnius - Hegelmann Litauen?
Według predykcji wygra Hegelmann Litauen. Szanse: FK Zalgiris Vilnius 10% / Remis 45% / Hegelmann Litauen 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz FK Zalgiris Vilnius - Hegelmann Litauen?
Double chance : draw or Hegelmann Litauen