Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Fortaleza U20
Fortaleza U20
23.08.2025
4:0
Koniec
Alianca U20
Alianca U20

Fortaleza U20 - Alianca U20 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Estádio Municipal Presidente Getúlio Vargas
Miasto
Fortaleza, Ceará

Ostatnie mecze i forma

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Fortaleza U20
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Fortaleza U20 -3.5
Bramki: Alianca U20 -2.5
Porada Double chance : Fortaleza U20 or draw
Fortaleza U20 45%
Remis 45%
Alianca U20 10%

Porównanie drużyn

Fortaleza U20
Fortaleza U20
vs
Alianca U20
Alianca U20
59% Forma 41%
50% Atak 50%
86% Obrona 14%
100% Rozkład Poissona 0%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
65.0% Łącznie 35.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Fortaleza U20

Forma 83%
Atak 75%
Obrona 83%
Bramki strzelone 9 średnio 2.3
Bramki stracone 2 średnio 0.5
Forma w lidze
R W W W

Alianca U20

Forma 47%
Atak 75%
Obrona 0%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 12 średnio 2.4
Forma w lidze
P P R W P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Fortaleza U20 - Alianca U20?
Według predykcji wygra Fortaleza U20. Szanse: Fortaleza U20 45% / Remis 45% / Alianca U20 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Fortaleza U20 - Alianca U20?
Double chance : Fortaleza U20 or draw