Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring
24.05.2025
1:0
Koniec
AGF
AGF

Fortuna Hjørring - AGF - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
8. kolejka
Stadion
Nord Energi Arena
Miasto
Hjørring

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

8 Fortuna Hjørring — wygrane
2 Remisy
0 AGF — wygrane
Mecze
10
Bilans bramek
30:7
Średnia goli
3.7
Powyżej 2,5 gola
7 (70%)
Obie drużyny strzeliły
4 (40%)
Czyste konta
6:0
Bez porażki — Fortuna Hjørring
10
Bez porażki — AGF
1

Fortuna Hjørring u siebie: 4 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

AGF u siebie: 0 zwycięstw, 2 remisów, 4 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Fortuna Hjørring
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Fortuna Hjørring -2.5
Bramki: AGF -1.5
Porada Double chance : Fortuna Hjørring or draw
Fortuna Hjørring 50%
Remis 50%
AGF 0%

Porównanie drużyn

Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring
vs
AGF
AGF
64% Forma 36%
64% Atak 36%
69% Obrona 31%
73% Rozkład Poissona 27%
93% Bezpośrednie starcia 7%
74% Bramki 26%
72.8% Łącznie 27.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Fortuna Hjørring

Forma 47%
Atak 70%
Obrona 60%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W W W W R W R W R W W W W W R R W W P P R

AGF

Forma 27%
Atak 40%
Obrona 10%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
P P P W P P P P P W W R W W R W P P W P R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Fortuna Hjørring - AGF?
Według predykcji wygra Fortuna Hjørring. Szanse: Fortuna Hjørring 50% / Remis 50% / AGF 0%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Fortuna Hjørring - AGF?
Double chance : Fortuna Hjørring or draw