Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Fremantle City - Perth - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
13. kolejka
Stadion
Hilton Reserve A
Miasto
Beaconsfield

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Fremantle City — wygrane
0 Remisy
2 Perth — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
5:7
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
2 (67%)
Obie drużyny strzeliły
2 (67%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Fremantle City
0
Bez porażki — Perth
2

Fremantle City u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Perth u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Perth
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Fremantle City -2.5
Bramki: Perth -2.5
Porada Double chance : draw or Perth
Fremantle City 10%
Remis 45%
Perth 45%

Porównanie drużyn

Fremantle City
Fremantle City
vs
Perth
Perth
0% Forma 100%
63% Atak 38%
41% Obrona 59%
44% Rozkład Poissona 56%
33% Bezpośrednie starcia 67%
42% Bramki 58%
44.6% Łącznie 55.6%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Fremantle City

Forma 0%
Atak 26%
Obrona 16%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 16 średnio 3.2
Forma w lidze
P P P R W W W P P P P P

Perth

Forma 13%
Atak 16%
Obrona 42%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 11 średnio 2.2
Forma w lidze
W W R W R W R P P P R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Fremantle City - Perth?
Według predykcji wygra Perth. Szanse: Fremantle City 10% / Remis 45% / Perth 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Fremantle City - Perth?
Double chance : draw or Perth