Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Germaneya - Rilski Sportist - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Stadion
Gradski stadion
Miasto
Sapareva Banya

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Germaneya — wygrane
1 Remisy
1 Rilski Sportist — wygrane
Mecze
2
Bilans bramek
0:2
Średnia goli
1
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
1:2
Bez porażki — Germaneya
1
Bez porażki — Rilski Sportist
2

Germaneya u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Rilski Sportist u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Rilski Sportist
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Germaneya -2.5
Bramki: Rilski Sportist -3.5
Porada Combo Double chance : draw or Rilski Sportist and +1.5 goals
Germaneya 10%
Remis 45%
Rilski Sportist 45%

Porównanie drużyn

Germaneya
Germaneya
vs
Rilski Sportist
Rilski Sportist
33% Forma 67%
50% Atak 50%
43% Obrona 57%
34% Rozkład Poissona 66%
20% Bezpośrednie starcia 80%
0% Bramki 100%
36.0% Łącznie 64.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Germaneya

Forma 17%
Atak 18%
Obrona 76%
Bramki strzelone 3 średnio 1.5
Bramki stracone 4 średnio 2.0
Forma w lidze
P R

Rilski Sportist

Forma 33%
Atak 18%
Obrona 82%
Bramki strzelone 3 średnio 1.5
Bramki stracone 3 średnio 1.5
Forma w lidze
R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Germaneya - Rilski Sportist?
Według predykcji wygra Rilski Sportist. Szanse: Germaneya 10% / Remis 45% / Rilski Sportist 45%.
Ile bramek padnie w meczu Germaneya - Rilski Sportist?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Rilski Sportist and +1.5 goals.