Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Gimnástica Segoviana - Real Sociedad II - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Estadio Municipal de La Albuera
Miasto
Segovia

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Gimnástica Segoviana — wygrane
0 Remisy
1 Real Sociedad II — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
1:4
Średnia goli
5
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Gimnástica Segoviana
0
Bez porażki — Real Sociedad II
1

Gimnástica Segoviana u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Real Sociedad II u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Real Sociedad II
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Gimnástica Segoviana -1.5
Bramki: Real Sociedad II -2.5
Porada Double chance : draw or Real Sociedad II
Gimnástica Segoviana 10%
Remis 45%
Real Sociedad II 45%

Porównanie drużyn

Gimnástica Segoviana
Gimnástica Segoviana
vs
Real Sociedad II
Real Sociedad II
33% Forma 67%
45% Atak 55%
29% Obrona 71%
41% Rozkład Poissona 59%
0% Bezpośrednie starcia 100%
20% Bramki 80%
33.6% Łącznie 66.4%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Gimnástica Segoviana

Forma 33%
Atak 36%
Obrona 29%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
W R P R W P R P W P R R R P W R W W P P P P R P P P W R R R W P P R

Real Sociedad II

Forma 67%
Atak 43%
Obrona 71%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W W R P W P W W R P R P W W P W R W P R R W W R W P R P P R W W P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Gimnástica Segoviana - Real Sociedad II?
Według predykcji wygra Real Sociedad II. Szanse: Gimnástica Segoviana 10% / Remis 45% / Real Sociedad II 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Gimnástica Segoviana - Real Sociedad II?
Double chance : draw or Real Sociedad II