Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Girona II - Cerdanyola del Vallès - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
5. kolejka
Stadion
Campo Municipal Riudarenes
Miasto
Riudarenes

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

4 Girona II — wygrane
1 Remisy
0 Cerdanyola del Vallès — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
8:1
Średnia goli
1.8
Powyżej 2,5 gola
2 (40%)
Obie drużyny strzeliły
1 (20%)
Czyste konta
4:1
Bez porażki — Girona II
5
Bez porażki — Cerdanyola del Vallès
0

Girona II u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Cerdanyola del Vallès u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 3 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Girona II
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Girona II -2.5
Bramki: Cerdanyola del Vallès -2.5
Porada Double chance : Girona II or draw
Girona II 45%
Remis 45%
Cerdanyola del Vallès 10%

Porównanie drużyn

Girona II
Girona II
vs
Cerdanyola del Vallès
Cerdanyola del Vallès
31% Forma 69%
60% Atak 40%
41% Obrona 59%
67% Rozkład Poissona 33%
93% Bezpośrednie starcia 7%
89% Bramki 11%
63.5% Łącznie 36.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Girona II

Forma 27%
Atak 40%
Obrona 33%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
R P W W R R W P R W W W W W R R W R W W W W W R P W P P

Cerdanyola del Vallès

Forma 60%
Atak 27%
Obrona 53%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
P P R R W W R P P R R P P W P R R P P R W P P W P W W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Girona II - Cerdanyola del Vallès?
Według predykcji wygra Girona II. Szanse: Girona II 45% / Remis 45% / Cerdanyola del Vallès 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Girona II - Cerdanyola del Vallès?
Double chance : Girona II or draw