Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Gosnells City - Gwelup Croatia - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
16. kolejka
Stadion
Walter Padbury Reserve A
Miasto
Thornlie

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Gosnells City — wygrane
0 Remisy
1 Gwelup Croatia — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
7:6
Średnia goli
4.33
Powyżej 2,5 gola
3 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (33%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Gosnells City
0
Bez porażki — Gwelup Croatia
1

Gosnells City u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Gwelup Croatia u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Gosnells City
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Gosnells City -2.5
Bramki: Gwelup Croatia -2.5
Porada Double chance : Gosnells City or draw
Gosnells City 45%
Remis 45%
Gwelup Croatia 10%

Porównanie drużyn

Gosnells City
Gosnells City
vs
Gwelup Croatia
Gwelup Croatia
43% Forma 57%
60% Atak 40%
52% Obrona 48%
37% Rozkład Poissona 63%
67% Bezpośrednie starcia 33%
54% Bramki 46%
52.2% Łącznie 47.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Gosnells City

Forma 20%
Atak 35%
Obrona 41%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
P P W R P P W P P P P W P P P

Gwelup Croatia

Forma 27%
Atak 24%
Obrona 35%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 11 średnio 2.2
Forma w lidze
W W W W P W W P P P P R P W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Gosnells City - Gwelup Croatia?
Według predykcji wygra Gosnells City. Szanse: Gosnells City 45% / Remis 45% / Gwelup Croatia 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Gosnells City - Gwelup Croatia?
Double chance : Gosnells City or draw