Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Harksheide - Niendorfer TSV - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
8. kolejka
Stadion
Kunstrasenplatz collatz+schwartz Sportpark
Miasto
Norderstedt

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Harksheide — wygrane
1 Remisy
4 Niendorfer TSV — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
4:19
Średnia goli
3.83
Powyżej 2,5 gola
5 (83%)
Obie drużyny strzeliły
3 (50%)
Czyste konta
1:3
Bez porażki — Harksheide
1
Bez porażki — Niendorfer TSV
3

Harksheide u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Niendorfer TSV u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Niendorfer TSV
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Harksheide -2.5
Bramki: Niendorfer TSV -2.5
Porada Double chance : draw or Niendorfer TSV
Harksheide 10%
Remis 45%
Niendorfer TSV 45%

Porównanie drużyn

Harksheide
Harksheide
vs
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
60% Forma 40%
50% Atak 50%
44% Obrona 56%
38% Rozkład Poissona 62%
20% Bezpośrednie starcia 80%
17% Bramki 83%
38.2% Łącznie 61.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Harksheide

Forma 40%
Atak 36%
Obrona 55%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
P P P W P W P

Niendorfer TSV

Forma 27%
Atak 36%
Obrona 64%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
W W R P P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Harksheide - Niendorfer TSV?
Według predykcji wygra Niendorfer TSV. Szanse: Harksheide 10% / Remis 45% / Niendorfer TSV 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Harksheide - Niendorfer TSV?
Double chance : draw or Niendorfer TSV