Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Hatta SC - Masfut - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
21. kolejka
Stadion
Hamdan Bin Rashid Stadium
Miasto
Hatta

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

8 Hatta SC — wygrane
2 Remisy
0 Masfut — wygrane
Mecze
10
Bilans bramek
24:10
Średnia goli
3.4
Powyżej 2,5 gola
7 (70%)
Obie drużyny strzeliły
8 (80%)
Czyste konta
2:0
Bez porażki — Hatta SC
10
Bez porażki — Masfut
1

Hatta SC u siebie: 4 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Masfut u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 4 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hatta SC
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Hatta SC -2.5
Bramki: Masfut -1.5
Porada Double chance : Hatta SC or draw
Hatta SC 45%
Remis 45%
Masfut 10%

Porównanie drużyn

Hatta SC
Hatta SC
vs
Masfut
Masfut
50% Forma 50%
75% Atak 25%
33% Obrona 67%
56% Rozkład Poissona 44%
85% Bezpośrednie starcia 15%
67% Bramki 33%
61.0% Łącznie 39.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Hatta SC

Forma 40%
Atak 38%
Obrona 58%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
W W P R R P R W W W W W R W P P W P

Masfut

Forma 40%
Atak 13%
Obrona 79%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W R P R R R P W R W P P P P W W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Hatta SC - Masfut?
Według predykcji wygra Hatta SC. Szanse: Hatta SC 45% / Remis 45% / Masfut 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Hatta SC - Masfut?
Double chance : Hatta SC or draw