Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Heider SV - Eutiner SV - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
23. kolejka
Stadion
Stadion an der Meldorfer Straße
Miasto
Heide

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Heider SV — wygrane
0 Remisy
0 Eutiner SV — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
2:1
Średnia goli
3
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Heider SV
1
Bez porażki — Eutiner SV
0

Heider SV u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Eutiner SV u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Heider SV
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Heider SV -3.5
Bramki: Eutiner SV -2.5
Porada Double chance : Heider SV or draw
Heider SV 45%
Remis 45%
Eutiner SV 10%

Porównanie drużyn

Heider SV
Heider SV
vs
Eutiner SV
Eutiner SV
44% Forma 56%
48% Atak 52%
36% Obrona 64%
74% Rozkład Poissona 26%
100% Bezpośrednie starcia 0%
67% Bramki 33%
53.8% Łącznie 46.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Heider SV

Forma 53%
Atak 85%
Obrona 31%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
W W W W W P W W R W W W P W W W R W R W P

Eutiner SV

Forma 67%
Atak 92%
Obrona 62%
Bramki strzelone 12 średnio 2.4
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
P R P W P W P P W P P W P W W R R P W R W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Heider SV - Eutiner SV?
Według predykcji wygra Heider SV. Szanse: Heider SV 45% / Remis 45% / Eutiner SV 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Heider SV - Eutiner SV?
Double chance : Heider SV or draw