Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Hessen Kassel - Stuttgarter Kickers - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
8. kolejka
Stadion
Auestadion
Miasto
Kassel

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Hessen Kassel — wygrane
0 Remisy
2 Stuttgarter Kickers — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
4:6
Średnia goli
3.33
Powyżej 2,5 gola
3 (100%)
Obie drużyny strzeliły
3 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Hessen Kassel
0
Bez porażki — Stuttgarter Kickers
2

Hessen Kassel u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Stuttgarter Kickers u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hessen Kassel
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Hessen Kassel -2.5
Bramki: Stuttgarter Kickers -1.5
Porada Double chance : Hessen Kassel or draw
Hessen Kassel 35%
Remis 35%
Stuttgarter Kickers 30%

Porównanie drużyn

Hessen Kassel
Hessen Kassel
vs
Stuttgarter Kickers
Stuttgarter Kickers
42% Forma 58%
53% Atak 47%
40% Obrona 60%
70% Rozkład Poissona 30%
50% Bezpośrednie starcia 50%
56% Bramki 44%
51.8% Łącznie 48.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Hessen Kassel

Forma 33%
Atak 53%
Obrona 40%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
R W P P R R W

Stuttgarter Kickers

Forma 47%
Atak 47%
Obrona 60%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W W R P P W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Hessen Kassel - Stuttgarter Kickers?
Według predykcji wygra Hessen Kassel. Szanse: Hessen Kassel 35% / Remis 35% / Stuttgarter Kickers 30%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Hessen Kassel - Stuttgarter Kickers?
Double chance : Hessen Kassel or draw