Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

IFK Östersund - Täfteå - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
5. kolejka
Stadion
Jämtkraft Arena
Miasto
Östersund

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

5 IFK Östersund — wygrane
3 Remisy
3 Täfteå — wygrane
Mecze
11
Bilans bramek
20:14
Średnia goli
3.09
Powyżej 2,5 gola
7 (64%)
Obie drużyny strzeliły
6 (55%)
Czyste konta
3:2
Bez porażki — IFK Östersund
3
Bez porażki — Täfteå
1

IFK Östersund u siebie: 3 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Täfteå u siebie: 1 zwycięstw, 3 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca IFK Östersund
Zwycięzca czy remis? Nie
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: IFK Östersund -5.5
Bramki: Täfteå -1.5
Porada Combo Winner : IFK Östersund and +1.5 goals
IFK Östersund 50%
Remis 50%
Täfteå 0%

Porównanie drużyn

IFK Östersund
IFK Östersund
vs
Täfteå
Täfteå
80% Forma 20%
86% Atak 14%
63% Obrona 38%
92% Rozkład Poissona 8%
62% Bezpośrednie starcia 38%
60% Bramki 40%
73.8% Łącznie 26.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

IFK Östersund

Forma 100%
Atak 57%
Obrona 86%
Bramki strzelone 12 średnio 3.0
Bramki stracone 3 średnio 0.8
Forma w lidze
W W W W

Täfteå

Forma 33%
Atak 10%
Obrona 76%
Bramki strzelone 2 średnio 0.7
Bramki stracone 5 średnio 1.7
Forma w lidze
W P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz IFK Östersund - Täfteå?
Według predykcji wygra IFK Östersund. Szanse: IFK Östersund 50% / Remis 50% / Täfteå 0%.
Ile bramek padnie w meczu IFK Östersund - Täfteå?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Winner : IFK Östersund and +1.5 goals.