Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes
14.07.2026
1:1
Koniec
Lincoln Red Imps FC
Lincoln Red Imps FC

Inter Club d'Escaldes - Lincoln Red Imps FC - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Sędzia
Sven Wolfensberger, Switzerland
Stadion
DEVK-Arena
Miasto
Sant Julia de Loria

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Inter Club d'Escaldes — wygrane
0 Remisy
1 Lincoln Red Imps FC — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
1:3
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Inter Club d'Escaldes
0
Bez porażki — Lincoln Red Imps FC
1

Inter Club d'Escaldes u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Lincoln Red Imps FC u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Lincoln Red Imps FC
Zwycięzca czy remis? Nie
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Inter Club d'Escaldes -1.5
Bramki: Lincoln Red Imps FC -3.5
Porada Combo Winner : Lincoln Red Imps FC and +1.5 goals
Inter Club d'Escaldes 0%
Remis 50%
Lincoln Red Imps FC 50%

Porównanie drużyn

Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes
vs
Lincoln Red Imps FC
Lincoln Red Imps FC
0% Forma 100%
25% Atak 75%
25% Obrona 75%
0% Rozkład Poissona 0%
0% Bezpośrednie starcia 100%
25% Bramki 75%
25.0% Łącznie 75.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Inter Club d'Escaldes

Forma 0%
Atak 6%
Obrona 81%
Bramki strzelone 1 średnio 1.0
Bramki stracone 3 średnio 3.0
Forma w lidze
P

Lincoln Red Imps FC

Forma 100%
Atak 19%
Obrona 94%
Bramki strzelone 3 średnio 3.0
Bramki stracone 1 średnio 1.0
Forma w lidze
W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Inter Club d'Escaldes - Lincoln Red Imps FC?
Według predykcji wygra Lincoln Red Imps FC. Szanse: Inter Club d'Escaldes 0% / Remis 50% / Lincoln Red Imps FC 50%.
Ile bramek padnie w meczu Inter Club d'Escaldes - Lincoln Red Imps FC?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Winner : Lincoln Red Imps FC and +1.5 goals.