Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Izarra - SD Logroñés - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Estadio Merkatondoa
Miasto
Lizarra

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Izarra — wygrane
1 Remisy
1 SD Logroñés — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
5:5
Średnia goli
2.5
Powyżej 2,5 gola
1 (25%)
Obie drużyny strzeliły
2 (50%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Izarra
1
Bez porażki — SD Logroñés
0

Izarra u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

SD Logroñés u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca SD Logroñés
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Izarra -1.5
Bramki: SD Logroñés -3.5
Porada Winner : SD Logroñés
Izarra 10%
Remis 45%
SD Logroñés 45%

Porównanie drużyn

Izarra
Izarra
vs
SD Logroñés
SD Logroñés
21% Forma 79%
23% Atak 77%
40% Obrona 60%
20% Rozkład Poissona 80%
64% Bezpośrednie starcia 36%
50% Bramki 50%
36.3% Łącznie 63.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Izarra

Forma 20%
Atak 17%
Obrona 67%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W P W R P P P P R P P R W R P R W P P P R P P P P P W P P

SD Logroñés

Forma 73%
Atak 56%
Obrona 78%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W R W W R W R W R W R P P R R P W W P W P W W W W W R R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Izarra - SD Logroñés?
Według predykcji wygra SD Logroñés. Szanse: Izarra 10% / Remis 45% / SD Logroñés 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Izarra - SD Logroñés?
Winner : SD Logroñés