Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Jiangxi Liansheng - Nantong Haimen Codion - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
20. kolejka
Stadion
Ruichang Sports Park Stadium
Miasto
Jiujiang

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Jiangxi Liansheng — wygrane
0 Remisy
1 Nantong Haimen Codion — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
1:4
Średnia goli
5
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Jiangxi Liansheng
0
Bez porażki — Nantong Haimen Codion
1

Jiangxi Liansheng u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Nantong Haimen Codion u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Jiangxi Liansheng
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Jiangxi Liansheng -2.5
Bramki: Nantong Haimen Codion -2.5
Porada Double chance : Jiangxi Liansheng or draw
Jiangxi Liansheng 45%
Remis 45%
Nantong Haimen Codion 10%

Porównanie drużyn

Jiangxi Liansheng
Jiangxi Liansheng
vs
Nantong Haimen Codion
Nantong Haimen Codion
62% Forma 38%
46% Atak 54%
100% Obrona 0%
63% Rozkład Poissona 37%
0% Bezpośrednie starcia 100%
20% Bramki 80%
47.8% Łącznie 52.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Jiangxi Liansheng

Forma 87%
Atak 33%
Obrona 100%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 0 średnio 0.0
Forma w lidze
R R W W R P W W P P P W P W R W W W W

Nantong Haimen Codion

Forma 53%
Atak 39%
Obrona 67%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
R R P W R P W W W W W R R W W R R P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Jiangxi Liansheng - Nantong Haimen Codion?
Według predykcji wygra Jiangxi Liansheng. Szanse: Jiangxi Liansheng 45% / Remis 45% / Nantong Haimen Codion 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Jiangxi Liansheng - Nantong Haimen Codion?
Double chance : Jiangxi Liansheng or draw