Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Kedros Agia Marina - Iraklis Yerolakkou - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
13. kolejka
Stadion
Dimotiko Stadio Kedros Agia Marina
Miasto
Kotsiatis

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Kedros Agia Marina — wygrane
1 Remisy
2 Iraklis Yerolakkou — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
4:4
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
2 (50%)
Obie drużyny strzeliły
2 (50%)
Czyste konta
1:2
Bez porażki — Kedros Agia Marina
0
Bez porażki — Iraklis Yerolakkou
3

Kedros Agia Marina u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Iraklis Yerolakkou u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Iraklis Yerolakkou
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Kedros Agia Marina -1.5
Bramki: Iraklis Yerolakkou -2.5
Porada Combo Double chance : draw or Iraklis Yerolakkou and -3.5 goals
Kedros Agia Marina 10%
Remis 45%
Iraklis Yerolakkou 45%

Porównanie drużyn

Kedros Agia Marina
Kedros Agia Marina
vs
Iraklis Yerolakkou
Iraklis Yerolakkou
44% Forma 56%
31% Atak 69%
43% Obrona 57%
43% Rozkład Poissona 57%
29% Bezpośrednie starcia 71%
40% Bramki 60%
38.3% Łącznie 61.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Kedros Agia Marina

Forma 53%
Atak 21%
Obrona 79%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W P R R P W W W P W W R R W P W W R P W P P R R W W P

Iraklis Yerolakkou

Forma 67%
Atak 47%
Obrona 84%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
P P P W W W R W R P W R W W W W P W P R W P W R W P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Kedros Agia Marina - Iraklis Yerolakkou?
Według predykcji wygra Iraklis Yerolakkou. Szanse: Kedros Agia Marina 10% / Remis 45% / Iraklis Yerolakkou 45%.
Ile bramek padnie w meczu Kedros Agia Marina - Iraklis Yerolakkou?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Iraklis Yerolakkou and -3.5 goals.