Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Keshla FC
Keshla FC
20.04.2025
2:1
Koniec
Kapaz
Kapaz

Keshla FC - Kapaz - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
31. kolejka
Sędzia
C. Cəlilov
Stadion
Şamaxı şəhər stadionu
Miasto
Shamakhi

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

8 Keshla FC — wygrane
4 Remisy
4 Kapaz — wygrane
Mecze
16
Bilans bramek
24:17
Średnia goli
2.56
Powyżej 2,5 gola
5 (31%)
Obie drużyny strzeliły
9 (56%)
Czyste konta
5:2
Bez porażki — Keshla FC
1
Bez porażki — Kapaz
2

Keshla FC u siebie: 4 zwycięstw, 2 remisów, 2 porażek

Kapaz u siebie: 2 zwycięstw, 2 remisów, 4 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Keshla FC
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Keshla FC -1.5
Bramki: Kapaz -1.5
Porada Combo Double chance : Keshla FC or draw and -3.5 goals
Keshla FC 35%
Remis 35%
Kapaz 30%

Porównanie drużyn

Keshla FC
Keshla FC
vs
Kapaz
Kapaz
54% Forma 46%
67% Atak 33%
36% Obrona 64%
73% Rozkład Poissona 27%
38% Bezpośrednie starcia 62%
50% Bramki 50%
53.0% Łącznie 47.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Keshla FC

Forma 47%
Atak 29%
Obrona 50%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
R P W R W W R P P P P R P P P R P W P P P W R P W W R P P W

Kapaz

Forma 40%
Atak 14%
Obrona 71%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P P P P P P P P W P P W R P W P P R W P W R R P W P R R W R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Keshla FC - Kapaz?
Według predykcji wygra Keshla FC. Szanse: Keshla FC 35% / Remis 35% / Kapaz 30%.
Ile bramek padnie w meczu Keshla FC - Kapaz?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Keshla FC or draw and -3.5 goals.