Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Kooteepee - Ilves Tampere - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Sędzia
Antti Munukka, Finland
Stadion
Arto Tolsa Areena
Miasto
Kotka

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Kooteepee — wygrane
7 Remisy
8 Ilves Tampere — wygrane
Mecze
17
Bilans bramek
12:24
Średnia goli
2.12
Powyżej 2,5 gola
6 (35%)
Obie drużyny strzeliły
4 (24%)
Czyste konta
6:11
Bez porażki — Kooteepee
1
Bez porażki — Ilves Tampere
12

Kooteepee u siebie: 2 zwycięstw, 2 remisów, 4 porażek

Ilves Tampere u siebie: 4 zwycięstw, 5 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Ilves
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Kooteepee -1.5
Bramki: Ilves Tampere -3.5
Porada Winner : Ilves
Kooteepee 10%
Remis 45%
Ilves Tampere 45%

Porównanie drużyn

Kooteepee
Kooteepee
vs
Ilves Tampere
Ilves Tampere
14% Forma 86%
29% Atak 71%
50% Obrona 50%
0% Rozkład Poissona 0%
25% Bezpośrednie starcia 75%
17% Bramki 83%
27.0% Łącznie 73.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Kooteepee

Forma 17%
Atak 22%
Obrona 67%
Bramki strzelone 2 średnio 1.0
Bramki stracone 3 średnio 1.5
Forma w lidze
P R

Ilves Tampere

Forma 100%
Atak 56%
Obrona 67%
Bramki strzelone 5 średnio 2.5
Bramki stracone 3 średnio 1.5
Forma w lidze
W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Kooteepee - Ilves Tampere?
Według predykcji wygra Ilves. Szanse: Kooteepee 10% / Remis 45% / Ilves Tampere 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Kooteepee - Ilves Tampere?
Winner : Ilves