Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Krylya Sovetov II
Krylya Sovetov II
15.06.2025
1:1
Koniec
Orenburg II
Orenburg II

Krylya Sovetov II - Orenburg II - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
4. kolejka

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Krylya Sovetov II — wygrane
0 Remisy
1 Orenburg II — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
8:3
Średnia goli
2.75
Powyżej 2,5 gola
3 (75%)
Obie drużyny strzeliły
2 (50%)
Czyste konta
2:0
Bez porażki — Krylya Sovetov II
0
Bez porażki — Orenburg II
1

Krylya Sovetov II u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Orenburg II u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Orenburg II
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Krylya Sovetov II -1.5
Bramki: Orenburg II -2.5
Porada Double chance : draw or Orenburg II
Krylya Sovetov II 10%
Remis 45%
Orenburg II 45%

Porównanie drużyn

Krylya Sovetov II
Krylya Sovetov II
vs
Orenburg II
Orenburg II
18% Forma 82%
17% Atak 83%
55% Obrona 45%
29% Rozkład Poissona 71%
75% Bezpośrednie starcia 25%
73% Bramki 27%
44.5% Łącznie 55.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Krylya Sovetov II

Forma 13%
Atak 11%
Obrona 74%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W R W R P R P R P

Orenburg II

Forma 60%
Atak 53%
Obrona 68%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W W R R W R R R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Krylya Sovetov II - Orenburg II?
Według predykcji wygra Orenburg II. Szanse: Krylya Sovetov II 10% / Remis 45% / Orenburg II 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Krylya Sovetov II - Orenburg II?
Double chance : draw or Orenburg II