Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
KV Mechelen
KV Mechelen
28.11.2025
0:1
Koniec
Standard Liege
Standard Liege

KV Mechelen - Standard Liege - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
16. kolejka
Sędzia
Simon Bourdeaud'hui, Belgium
Stadion
Achter De Kazerne
Miasto
Mechelen (Malines)

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

11 KV Mechelen — wygrane
11 Remisy
14 Standard Liege — wygrane
Mecze
36
Bilans bramek
49:57
Średnia goli
2.94
Powyżej 2,5 gola
22 (61%)
Obie drużyny strzeliły
20 (56%)
Czyste konta
8:11
Bez porażki — KV Mechelen
8
Bez porażki — Standard Liege
6

KV Mechelen u siebie: 8 zwycięstw, 3 remisów, 5 porażek

Standard Liege u siebie: 9 zwycięstw, 8 remisów, 3 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca KV Mechelen
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: KV Mechelen -2.5
Bramki: Standard Liege -1.5
Porada Double chance : KV Mechelen or draw
KV Mechelen 45%
Remis 45%
Standard Liege 10%

Porównanie drużyn

KV Mechelen
KV Mechelen
vs
Standard Liege
Standard Liege
53% Forma 47%
64% Atak 36%
50% Obrona 50%
65% Rozkład Poissona 35%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
55.3% Łącznie 44.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

KV Mechelen

Forma 53%
Atak 78%
Obrona 33%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
R W W R P W R R W P W R P R W

Standard Liege

Forma 47%
Atak 44%
Obrona 33%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W R W P P P R W P P W P W P R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz KV Mechelen - Standard Liege?
Według predykcji wygra KV Mechelen. Szanse: KV Mechelen 45% / Remis 45% / Standard Liege 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz KV Mechelen - Standard Liege?
Double chance : KV Mechelen or draw