Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Landvetter IS - Astrio - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
19. kolejka
Stadion
Landvetter IP
Miasto
Landvetter

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Landvetter IS — wygrane
0 Remisy
5 Astrio — wygrane
Mecze
7
Bilans bramek
11:19
Średnia goli
4.29
Powyżej 2,5 gola
7 (100%)
Obie drużyny strzeliły
6 (86%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Landvetter IS
0
Bez porażki — Astrio
2

Landvetter IS u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Astrio u siebie: 4 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Landvetter IS
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Landvetter IS -3.5
Bramki: Astrio -2.5
Porada Combo Double chance : Landvetter IS or draw and +1.5 goals
Landvetter IS 45%
Remis 45%
Astrio 10%

Porównanie drużyn

Landvetter IS
Landvetter IS
vs
Astrio
Astrio
63% Forma 37%
65% Atak 35%
57% Obrona 43%
52% Rozkład Poissona 48%
40% Bezpośrednie starcia 60%
43% Bramki 57%
53.3% Łącznie 46.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Landvetter IS

Forma 80%
Atak 94%
Obrona 63%
Bramki strzelone 15 średnio 3.0
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P W P R W P P P W P W P R P W W W W

Astrio

Forma 47%
Atak 50%
Obrona 50%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
P W R R P W W W W R R P W R P P W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Landvetter IS - Astrio?
Według predykcji wygra Landvetter IS. Szanse: Landvetter IS 45% / Remis 45% / Astrio 10%.
Ile bramek padnie w meczu Landvetter IS - Astrio?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Landvetter IS or draw and +1.5 goals.