Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Las Palmas II - Marino - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
12. kolejka
Stadion
Anexo Gran Canaria
Miasto
Las Palmas de Gran Canaria

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

4 Las Palmas II — wygrane
3 Remisy
0 Marino — wygrane
Mecze
7
Bilans bramek
9:2
Średnia goli
1.57
Powyżej 2,5 gola
2 (29%)
Obie drużyny strzeliły
2 (29%)
Czyste konta
5:2
Bez porażki — Las Palmas II
7
Bez porażki — Marino
1

Las Palmas II u siebie: 3 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Marino u siebie: 0 zwycięstw, 3 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Las Palmas II
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Las Palmas II -2.5
Bramki: Marino -1.5
Porada Combo Double chance : Las Palmas II or draw and -3.5 goals
Las Palmas II 45%
Remis 45%
Marino 10%

Porównanie drużyn

Las Palmas II
Las Palmas II
vs
Marino
Marino
67% Forma 33%
50% Atak 50%
63% Obrona 38%
76% Rozkład Poissona 24%
85% Bezpośrednie starcia 15%
88% Bramki 13%
71.5% Łącznie 28.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Las Palmas II

Forma 80%
Atak 50%
Obrona 75%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
W W R R R W R W W W W R W R W R W W W W W W P

Marino

Forma 40%
Atak 50%
Obrona 58%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W W W P W W R P R W R W W R R W P P R P R W R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Las Palmas II - Marino?
Według predykcji wygra Las Palmas II. Szanse: Las Palmas II 45% / Remis 45% / Marino 10%.
Ile bramek padnie w meczu Las Palmas II - Marino?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Las Palmas II or draw and -3.5 goals.